top of page
 • למי מיועדת האקדמיה של בלו דרופ?
  האקדמיה של בלו דרופ מיועדת לכל מי שרוצה ללמוד בצורה שונה. בלו דרופ מסביר את החומר בצורת ההגשה היחודית שלו, מהירה, מצחיקה, עשירה במדיה ומאוד מתאימה לדרך בה הילדים צורכים תכנים. למרות שרוב הקהל צעיר גם המבוגרים שביננו בייחוד אלו שאוהבים הסטוריה יוכלו להנות וללמוד מהדרך היחודית בה מוגשים התכנים.
 • אילו תכנים אפשר למצא באקדמיה של בלו דרופ?
  - התכנים יכסו את החומר בהיסטוריה הנלמד במערכת החינוך בתוספת העשרה נוספת. - בשלב ראשון יכוסה החומר הנלמד בחטיבת הביניים (בכיתות ו'-ט'). - בשלב השני את החומר לבגרות הנלמד בחטיבה הבוגרת (י'-יב') - לאחר השלמת כיסוי החומר ההיסטורי יכוסו מקצועות נוספים כמו תנך, מדעים אזרחות ועוד.
 • לאיזה גילאים מתאימה האקדמיה
  מבחינת כיסוי חומר לימודי האקדמיה מתאימה בשלב זה לחומר הנלמד בכיתות ו'-ט'. אך גם ילדים צעירים יותר ומבוגרים מאוד נהנים מהסרטונים כהעשרה והרחבת הידע הכללי.
 • האם הסרטונים קשורים למה שלומדים בבית הספר?
  כן, הסרטונים מותאמים במיוחד למערכת הלימוד וחופפים את הנושאים שנלמדים בכיתות השונות.
 • האם המידע באתר מדויק היסטורית?  (ליווי ויעוץ אקדמי  של המכון לחינוך היסטורי)
  המיזם נעשה בליווי וביעוץ אקדמי של פרופ׳ אייל נווה וד״ר נמרוד טל מהמכון הישראלי לחינוך היסטורי בסמינר הקיבוצים, שבין מטרותיו המרכזיות ניצב קידום הידע ההיסטורי והנגשתו והתאמתו לציבור הרחב ולתלמידים בבית הספר. אייל נווה הוא פרופסור אמריטוס להיסטוריה באוניברסיטת תל אביב העוסק בהיסטוריה של ארה"ב, היסטוריה של ישראל וחינוך היסטורי. כמן כן הוא מכהן כיו"ר המועצה האקדמית ויו"ר הועדה העליונה לקידום דרגות של סמינר הקיבוצים. נמרוד טל הוא היסטוריון של ארה״ב, החוקר ומלמד בסמינר הקיבוצים היסטוריה אמריקנית, חינוך היסטורי והוראת היסטוריה.
 • איך יודעים כשעולה סרטון חדש?
  כל פעם שעולה סרטון חדש עולה פוסט פרומו חדש לפורום ודאו שבהגדרות החשבון שלכם אתם מקבלים התראות לעידכונים מהפורום.
 • איזה סוגי מנויים יש?
  בשנת הלימודים הקרובה האקדמיה במבצע הכרות. ניתן לרכוש גישה לסרטונים בשלושה מסלולים: - תשלום חד פעמי לחודש אחד: למי שרוצה להתנסות ללא התחייבות. - מנוי חודשי: תשלום כל חודש עם אפשרות לביטול בכל רגע (חודשי מתחדש). - מנוי שנתי: מנוי לשנה שלמה במחיר מוזל אותו לא ניתן לבטל עד סיום שנת המנוי. את כל הפרטים לגבי התובניות ומחירן ניתן למצא כאן: https://www.bluedropacademy.com/plans כל המנויים הם אישיים ומקנים לבעל המנוי גישה לכל התכנים של האקדמיה בכל משך הזמן בו המנוי בתוקף. המנוי מיועד לשימוש ע"י בעל המנוי ובני משפחתו בלבד. - לגבי בתי ספר המעוניינים בגישה לתכנים אנא פנו אלינו. - כל שאלה או בקשה לגבי מנויים ניתן להפנות ל support@BlueDropAcademy.com
 • למה מנוי עולה כסף?
  אני מבין לגמרי את השאלה, בעיקר לקהל המנויים שלי שרגילים לצפות בסרטונים בחינם בערוץ היוטיוב. דבר ראשון, לא לדאוג, ימשיכו לעלות סרטונים לערוץ היוטיוב הרגיל בחינם לגמרי :) לגבי האקדמיה, חשוב להבין כי מדובר פה בפרוייקט שדורש הרבה השקעה של זמן ומשאבים ועבודה עם אנשים רבים. אנשים טכניים לפיתוח ותחזוקת האתר, מומחים בהיסטוריה שעוזרים בכתיבת התוכן, עורכי וידאו שעוזרים בהפקת הסרטונים ועוד. אם תחשבו על זה, בכסף שעולה שיעור אחד אצל מורה פרטי אפשר לעשות כאן מנוי שנתי. התשלום החודשי עולה בערך כמו ארטיק, או חצי מנה פלפל, נראה לכם מוגזם? אם האקדמיה תהיה בחינם פשוט לא יהיה לי מספיק כסף כדי להמשיך להפיק סרטונים ולהמשיך לעזור לכם בלימודים ❤️ נועם
 • איך ניתן לשלם למנוי?
  ניתן לשלם דרך כרטיס אשראי או באמצעות פייפל. שתי הדרכים מאובטחות ברמה מקסימלית ובטוחות לתשלום.
 • איך מבטלים מנוי?
  ניתן לבטל את המנוי בכל רגע. תשלום חודשי מתחדש מרגע התשלום המנוי פעיל למשך חודש, אחרי חודש יורד תשלום נוסף לחודש הבא. במקרה של ביטול לא יגבה התשלום הבא והמנוי ישאר פעיל עד סוף החודש שעליו ירד תשלום. תשלום שנתי מתחדש מרגע התשלום המנוי פעיל למשך שנה, אחרי שנה יורד תשלום נוסף לשנה נוספת. במקרה של ביטול לא יגבה התשלום הבא והמנוי ישאר פעיל עד סוף השנה שעליה ירד התשלום. אם ברצונכם לבטל מנוי צריך ליידע אותנו ב: support@bluedropacademy.com. המנוי יבוטל תוך 48 שעות ותקבלו הודעה באימייל.
 • מה רמת האבטחה של האתר והתשלומים?
  האתר עומד בקריטריונים הגבוהים ביותר של אבטחה הנדרשים ע"י חברות התשלומים. (PCI DSS). לפרטים נוספים לחץ כאן
 • האם ניתן להראות את התכנים בבית הספר או מוסדות אחרים?
  בשלב זה התכנים מיועדים לשימוש אישי/משפחתי בלבד. לא ניתן להציגם בבית הספר. אם אתם מנהלים/מורים/אנשי חינוך הרוצים להשתמש בחומרים בבתי ספר או מוסדות אחרים אנא צרו קשר: support@bluedropacademy.com
bottom of page